Hakkımızda

 

Merkez Şarküteri, 1966 yılında ALİ VARIŞLI tarafından Levent Çarşı'da kuruldu. İkinci kuşak Ahmet Varışlı tarafından hizmet ve kaliteden ödün vermeden, sürekli yenilenip genişletilerek senelerdir işletilmeye devam etmiştir.

2000 yılından itibaren üçüncü kuşak Levent Varışlı da işletmeye dahil olmuş, dededen toruna devam eden başarının bir parçası haline gelmiştir.

Merkez Şarküteri, güler yüzlü ve girişken kadrosuyla, değişmeyen kalite ve lezzetteki geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerle kurduğu güvene dayalı olumlu ilişkiler ile kuşaktan kuşağa tam bir aile şirketi olmayı başarmıştır.

Merkez Şarküteri müşterilerine en kaliteli ve özenle seçilmiş ürünler sunma hedefiyle yola çıkarak bugünlere gelmiştir.

Kahvaltılık ürünleri, meze çeşitleri ve et reyonunda son derece iddialı olan Merkez Şarküteri kuruyemiş ve baharatlarıyla da aynı lezzet, hizmet ve sağlığı bir arada müşterilerine garanti etmektedir.

Evlere ve işyerlerine de servis yapan Merkez Şarküteri, ilk günkü kalitesinden ödün vermeden özel lezzetlerini müşterileriyle paylaşmaya ve seneler boyu aynı geleneği sürdürmek amacıyla Levent Çarşı' daki adresinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

EN İYİ 10 ŞARKÜTERİ - http://10iyi.com 

1966'da Ali Varışlı tarafından kurulan şarküteriyi ikinci kuşak Ahmet Varışlı işletiyor. Beyaz peynirde iddialılar. Kaşar peyniri, zeytin ve soğuk et çeşitleri mevcut. Pastırmaları Kayseri'den. Emantel, gouda, biberli ve kimyonlu peynirler ve salamlar Fransa ve Hollanda'dan. Parmesan ise İtalya'dan. Müşterilerinin vazgeçmediği ürünleri ise kendi imalatları olan ince ve tuzsuz yufka. Kilosu 24 milyon lira olan karakovan balını Hakkári Şemdinli'den getirtiyorlarMüdavimleri Fatih Terim, İbrahim Tatlıses ve Müjde Ar. Her gün 07.30-24.00 arası açık.